Oferty kredytów samochodowych w bankach obejmują zarówno finansowanie zakupu nowych jak i używanych pojazdów. Zasadnicza różnica pomiędzy kredytowaniem nowego lub używanego auta najbardziej widoczna jest w samym oprocentowaniu kredytu (w przypadku aut używanych jest ono o kilka punktów procentowych wyższe).

Przy kredytach samochodowych bez zaświadczeń, diametralnie zmienia się cała procedura dokumentowa, a także okres oczekiwania na decyzję kredytową. W skróconej procedurze bank nie będzie wymagał od klientów żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, które muszą wystawiać pracodawcy. Przedstawiając oświadczenie w banku, godzimy się na odpowiedzialność karną za złożenie fałszywych informacji. Powinniśmy o tym bezwzględnie pamiętać. Tym bardziej, że analitycy kredytowi mają prawo na kontakt ze wskazanym pracodawcą.

W jednym z wariantów kredytowych w Banku BNP Paribas oferowana jest uproszczona procedura kredytowa-z wymaganym oświadczeniem o dochodach. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe warunki oferty Banku BNP Paribas. Bardziej szczegółowych informacji można zaczerpnąć oczywiście w placówkach bankowych.

Kredyt samochodowy w BNP Paribas-główne cechy:

– kredyt na auta używane i nowe
– maksymalna wielkość kredytowania wynosi 125 proc. wartości samochodu
– stawka oprocentowania rozpoczyna się od 7,9 proc.
– szybka procedura
– bogaty pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych i ubezpieczeń na życie
– min. prowizja 2 proc.
– spłata kredytu w równych ratach